Omid مقایسه یخچال الکترواستیل با امرسان؛ کدام برند بهتر است؟

Omid بدون دیدگاه
مقایسه یخچال الکترواستیل با امرسان | افشین کالا

5 دقیقه مطالعه

بعد از انتخاب محصولی کم‌مصرف ما نیازمند بررسی تخصصی‌تر تولیدات موجود در بازار خواهیم بود. امکانات ارائه گردیده، قابلیت‌ها، طراحی، جنس محصول، وغیره از جمله مواردی می‌باشند که در زمان خرید یخچال و فریزر در مدل‌های متنوع بایستی بدان‌ها توجه داشته باشیم. الکترواستیل و امرسان از جمله برندهای قدیمی در صنعت تولید لوازم خانگی و وسیله‌هایی برودتی هستند که در این نوشتار از خود به مقایسه یخچال الکترواستیل با امرسان خواهیم پرداخت. قطعاً شما این‌گونه می‌توانید در راستای خرید بهتر و با اطمینان خاطر بیشتر اقدام کنید؛ پس همراه افشین کالا باشید.

مقایسه یخچال الکترواستیل با امرسان

جهت مقایسه یخچال‌ الکترواستیل با امرسان بهتر است مشخصات محصولات هر برند را کامل بدانید. بعد از آن شما خواهید بود که می‌توانید با اختیار خود یکی از این دو برند را برای محیط آشپزخانه انتخاب بنمایید.

بررسی یخچال امرسان!

جهت پاسخ به این پرسش شما که در مقایسه یخچال الکترواستیل با امرسان کدام‌یک برنده می‌شود، ابتدا به بررسی محصولات برند امرسان خواهیم پرداخت. برند امرسان تولیدات خود را در حیطه یخچال و فریزر به سه شکل ساید بای ساید، یخچال فریزر بالا و پایین نیز نوع دوقلو طراحی و ساخته نیز روانه بازار نموده است. هرکدام از این دسته‌بندی‌ها مشخصات و ویژگی‌های متعددی را در دل خود جای داده است که در ادامه به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • سیستم ضد برفک

بهتر است این‌گونه بگوییم که یکی از اساسی‌ترین ویژگی‌های یخچال و فریزر امرسان، مجهز بودن آن‌ها به سیستم نوفراست ضد برفک می‌باشد که از خراب شدن مواد غذایی به خوبی پیش‌گیری خواهد کرد. این ویژگی در تمامی مدل‌های تولیدات امرسان در نظر گرفته شده است.

 • سیستم انجماد سریع

حال یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های یخچال امرسان سیستم انجماد سریع می‌باشد‌ که در تولید یخ و تازه نگه‌داشتن مواد خوراکی نقش پررنگی دارد. همچنین در این مدل از یخچال‌ها سیستمی تعبیه گردیده است که به شکل قابل توجهی در کاهش مصرف انرژی تأثیرگذار است.

 • سیستم گردش هوای چندگانه

در صورتی که شما به دنباله یخچال و فریزر با کیفیت مناسب هستید، به قابلیت‌ها و امکانات دستگاه انتخاب شده توجه ویژه‌ای داشته باشید. مجهز بودن یخچال به سیستم گردش هوای چندگانه در سالم و تازه نگاه داشتن مواد غذایی نقش بسیار تأثیرگذاری دارد. وجود این سیستم منجر خواهد شد تا جریان هوای خنک به حالت یک‌نواخت‌ و یکسان، تمامی فضای درون دستگاه و مواد خوراکی را پوشش دهد.

 • سیستم عیب‌یابی

یخچال فریزر امرسان به سیستمی هوشمند تجهیز شده است که شما می‌توانید از وجودِ عیب یا مشکل در دستگاه اطلاع کسب کنید. این قابلیت بهترین و مطلوب‌ترین گزینه برای شرایط‌هایی است که یخچال یا فریزر با مشکلی روبه‌رو شده و شما متوجه آن نمی‌گردید.

ما از جمله دیگر امکانات یخچال امرسان را می‌توانیم در وجود قفل کودک، طبقات شیشه‌ای و مقاوم، آب‌سرد کُن مجهز به قفل کودک، یخ‌ساز اتوماتیک و… اشاره نماییم. ویژگی‌های نام‌برده شده در یخچال ساید بای ساید و یخچال فریزر بالا و پایین برند امرسان تقریباً به صورت مشترک است.

یخچال و فریزر دوقلو امرسان

در مقایسه یخچال‌ الکترواستیل با امرسان از نوع دوقلو، برند امرسان دارای ظرفیت قابل توجهی برای نگهداری مواد غذایی است. این تولیدات چون دیگر محصولات امرسان به قابلیت‌هایی متعدد و بسیار تجهیز شده است.

در این راستا می‌توانیم به سیستم ضد برفک نوفراست، سیستم عیب‌یابی هوشمند، سیستم انجماد سریع مواد غذایی، برخورداری از صفحه نمایشگر دیجیتال، سیستم کاهش مقدار مصرف انرژی، قفل کودک، طبقات شیشه‌ای نشکن و مستحکم، سیستم گردش هوای چندگانه،‌ و… اشاره نماییم.

صفحه نمایشگر دیجیتال در یخچال دوقلو امرسان به حالت مجزا در هریک از قسمت‌های یخچال و فریزر به حالت جداگانه تعبیه شده است. در بینابین یخچال و فریزر دوقلو امرسان، مدل الگانت به علّت رنگ مجذوب کننده قرمزی که دارد، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. این برخی از مهم‌ترین نکات در مقایسه یخچال‌ الکترواستیل با امرسان است که ذکر نمودیم.

بررسی یخچال الکترواستیل

اکنون برای آن که بتوانیم بهتر و دقیق‌تر پاسخ سؤالات شما را در ارتباط با مقایسه‌ یخچال الکترواستیل با امرسان دهیم، باید در ارتباط با انواع محصولات الکترواستیل باهم سخن بگوییم. در واقع برند الکترواستیل یکی از قدیمی‌ترین برندها در زمینه تولید محصولات برودتی است.

یخچال‌های ساید بای ساید یکی از تولیدات جدید این برند می‌باشند که با ویژگی‌ها ‌و امکانات بسیاری به مرحلهٔ تولید رسیده است. این محصولات به سیستم نوفراست مجهز هستند و جای برای نگرانی جهت برفک زدن یخچال و فریزر نیست! یکی از حائز اهمیت‌ترین ویژگی‌های تولیدات شرکت الکترواستیل کم‌صدا بودن موتور در زمانِ کار است. این قابلیت در یخچال و فریزر ساید بای ساید نیز وجود دارد. ما در ادامهٔ متن به برخی از مهم‌ترین خصوصیات یخچال الکترواستیل اشاره خواهیم کرد.

یخچال و فریزر ساید بای ساید الکترواستیل

 • برخورداری از سرمایش و انجماد سریع؛ سیستم انجماد و سرمایش در این نوع از محصولات با سرعتی قابل توجه صورت می‌پذیرد و از خراب و یا فاسد شدن مواد غذایی پیش‌گیری خواهد کرد.
 • گردش هوای چندگانه؛ محصولات برند الکترواستیل نیز همانند تولیدات شرکت امرسان به سیستم جریان هوای چندگانه مجهز گردیده است. این قابلیت جریان هوای موجود در بخش یخچال و فریزر را به حالت مجزا و جداگانه به گردش وا می‌دارد.
 • سیستم خنک کننده؛ محصولات شرکت الکترواستیل به سیستمی مجهز گردیده‌اند که جریان هوای خنک را به حالت یک‌نواخت‌ به تمامی طبقات یخچال انتقال خواهند داد.
 • مجهز به آب‌سرد کن و یخ‌ساز اتوماتیک با سه حالت متنوع؛ بدون اتلاف وقت و انرژی، به یخ و آب خنک دسترسی خواهید داشت.
 • برخورداری از صفحه نمایشگر دیجیتال لمسی؛ با این صفحه نمایش می‌توانید تنظیمات یخچال اعم از دما یخچال و فریزر را انجام دهید.
 • مجهز به فیلتر تصفیه کننده آب؛ با خیال راحت از آبسردکن استفاده کنید و نگران املاح مضر آب نباشید.
 • آنتی باکتریال؛ دیگر مواد غذایی و لوازم درون یخچال فاسد نمی‌شوند.

یخچال و فریزر دوقلو الکترواستیل

در مقایسه یخچال‌ الکترواستیل با امرسان لازم است نوع دوقلو را هم بررسی کنیم. قطعاً این‌گونه می‌توانید با دیدگاهی جامع‌تر در مسیر خرید اقدام کنید.

بایستی چنین بگوییم قابلیت‌ها و امکاناتی که در ارتباط با یخچال ساید بای ساید الکترواستیل صدق می‌کند، تنها تفاوت موجود میان مدل ساید بای ساید و یخچال دوقلو الکترواستیل در ظرفیت آن‌ها خلاصه می‌شود. به گونه‌ای که یخچال دوقلو دارای ظرفیت بیشتری بوده و نیاز به نگرانی از این جهت نخواهد بود. یخچال دوقلو چون محصولات ساید بای ساید به سیستم ضد برفک نوفراست مجهز گردیده‌اند.

یخچال و فریزر بالا و پایین الکترواستیل

چنانچه که شما هزینه چندانی جهت خرید یخچال و فریزر نمی‌توانید صرف کنید و به دنبالهٔ محصولی معمولی با امکاناتی ساده و بی‌آلایش هستید، یخچال بالا و پایین الکترواستیل، انتخاب مطلوبی خواهد بود. این محصولات به قابلیت‌هایی چون سیستم انجماد سریع، عیب‌یابی هوشمند، تصفیه آب، صفحه نمایشگر دیجیتال، سیستم خنک کننده یک‌نواخت‌ نیز گردش هوای چندگانه مجهز نگردیده است. ما در ارتباط با ویژگی‌های بارز این نوع از محصولات شرکت الکترواستیل می‌توانیم به؛ برخورداری از طبقات شیشه‌ای نشکن و مستحکم، لاستیک دور درب ضد باکتری، آنتی باکتریال بودن سطوح داخلی وغیره اشاره نماییم. تنها نکته قابل ذکر در ارتباط با یخچال و فریزرهای بالا و پایین الکترواستیل، متفاوت بودن ویژگی یخچال فریزر کمبی واید و رومی این برند می‌باشد که امکاناتی چون محصولات ساید بای ساید و دوقلو در خود جای داده است.

یخچال الکترواستیل یا یخچال امرسان؟

اکنون نوبت به پاسخ پرسش شما در ارتباط با مقایسه یخچال الکترواستیل با امرسان رسیده است. امکانات و ویژگی‌های محصولات دو برند نام برده شده تفاوت چندانی با هم‌دیگر ندارد. به همین دلیل است که ما نمی‌توانیم به نکات تفاوت این دو برند اشاره کنیم. چنانچه که شما قصد مقایسه‌ یخچال الکترواستیل با یخچال امرسان را دارید، می‌توانید با تجزیه و تحلیل این نوشتار از ما به اطلاعات جامعی دست پیدا کنید.

با این وجود امرسان و الکترواستیل هردو از جمله برندهای قدیمی و شناخته شده ایرانی هستند که محصولات آن‌ها دارای قیمت مقرون به صرفه همراه با امکانات مناسب است.

سخن آخر

در طول این نوشتار آنچه که بررسی شد، مقایسه یخچال الکترواستیل با امرسان بود. اکنون شما با مطالعه دقیق تا به این قسمت توانسته‌اید تشخیص بدهید که کدام‌یک از این محصولات برای شما مناسب‌تر خواهد بود. این شما هستید که می‌باید با توجه به امکانات، ویژگی‌ها، قیمت یکی از بهترین‌ها را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط
برچسب ها
ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه به منزله پذیرفتن قوانین نشر افشین کالا | فروشگاه تخصصی لوازم خانگی و صوتی تصویری می باشد.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی برای این مقاله نوشته نشده است